O spoločnosti

Naša spoločnosť vznikla v roku 2008 otvorením prvej kamennej predajne pod názvom Lulu Style v Banskej Štiavnici, ktorá funguje dodnes.

V tom čase tvorila nosný sortiment len bižutéria a kozmetika. Priazeň zákazníkov nás upevnila v tom, že vieme našej klientele ponúknuť to pravé a tak sme sa rozhodli rozšíriť sortimen o vkusnú dámsku konfekciu.

Pri výbere tovaru sa orientujeme na tovar z Poľska, Talianska a Francúzska, čo nám zabezpečuje dostupnosť aktuálnych módnych trendov. Kladieme dôraz na kvalitu, keďže nám záleží na budovaní dobrého mena.

Podstatou našej firmy bola vždy potreba mať verného zákazníka, s čím je aj úzko späté zvyšovanie povedomia o našej značke Lulu Style.

Dôkazom našej snahy o budovaní povedomia značky Lulu Style je aj to, že v roku 2015 sme zažiadali o registráciu obchodnej značky.

Za osemročné fungovanie našej spoločnosti vystupujeme ako seriózny obchodný partner a preto sme sa v roku 2019 rozhodli, že sa posunieme zase o krok vpred a spustíme náš vlastný e-shop pod názvom našej značky Lulu Style.

Veríme, že sa Vám v našom e-shope bude pohodlne nakupovať a nájdete vždy ten správny kúsok, ktorý Vám urobí radosť. 

Váš Lulu Style.

 

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými. Vložením a odoslaním e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.