O spoločnosti

Naša spoločnosť vznikla v roku 2008 otvorením prvej kamennej predajne pod názvom Lulu Style v Banskej Štiavnici, ktorá funguje dodnes.

V tom čase tvorila nosný sortiment len bižutéria a kozmetika. Priazeň zákazníkov nás upevnila v tom, že vieme našej klientele ponúknuť to pravé a tak sme sa rozhodli otvoriť ďalšiu kamennú predajňu v Prievidzi.

V roku 2012 prešli naše prevádzky kompletnou rekonštrukciou, a aj zmenou vizáže. Sortiment sme rozšírili nielen o dámsku konfekciu, ale aj o módne doplnky ako napr. kabelky, opasky, šatky, plavky...

Pri výbere tovaru sa orientujeme na tovar z Poľska, Talianska a Francúzska, čo nám zabezpečuje dostupnosť aktuálnych módnych trendov. Kladieme dôraz na kvalitu, keďže nám záleží na budovaní dobrého mena.

Podstatou našej firmy bola vždy potreba mať verného zákazníka, s čím je aj úzko späté zvyšovanie povedomia o našej značke Lulu Style.

Dôkazom našej snahy o budovaní povedomia značky Lulu Style je aj to, že v roku 2015 sme zažiadali o registráciu obchodnej značky.

Za osemročné fungovanie našej spoločnosti vystupujeme ako seriózny obchodný partner a preto sme sa v roku 2019 rozhodli, že sa posunieme zase o krok vpred a spustíme náš vlastný e-shop pod názvom našej značky Lulu Style.

Veríme, že sa Vám v našom e-shope bude pohodlne nakupovať a nájdete vždy ten správny kúsok, ktorý Vám urobí radosť. 

Váš Lulu Style

 

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.